Kontakt informacije

KONTAKT INFORMACIJE

SJEDIŠTE

Put Sv. Ižidora 10, Split

021/ 453 450

info@max-moris.hr

POSLOVNICA

Sestara Karmelićanki 11, Split

021/ 453 450

info@max-moris.hr

Radno vrijeme:
Ponedjeljak – Petak: 8:00 – 19:30
Subota: 8:00 – 12:30

Maloprodaja:
Tel: 021/ 453 451
Tel: 021/ 457 158
Email: maloprodaja@max-moris.hr

Voditelj:
Oliver Knezović
Mobitel: 099/ 509 4433
Email: oliver@max-moris.hr

Voditelj smjene:
Jere Škrabić
Mobitel: 099/ 397 4655
Email: maloprodaja@max-moris.hr

Mario Vrkić
Mobitel: 099/ 509 4432
Email: maloprodaja@max-moris.hr

Radno vrijeme:
Ponedjeljak – Petak: 8:00 – 16:00

Trgovac:
Branko Piteša
Fax: 021/ 453 460
Mob: 099/ 212 1630
Email: branko.piteša@max-moris.hrveleprodaja@max-moris.hr

Robert Strunje
Mob: 099/ 229 9771
Email: robert.strunje@max-moris.hr | veleprodaja@max-moris.hr

Voditelj:
Zlatko Vojnić Hajduk (Buco)
Mobitel: 099/ 530 4861
Email: zlatko.vojnic@max-moris.hr

Logistika:
Tel: 021/ 274 852
Fax: 021/ 274 851
Mob: 099/ 268 1485
Email: logistika@max-moris.hr

Ivica Ugrina
Mobitel: 099/ 268 1485
Email: ivica.ugrina@max-moris.hr | logistika@max-moris.hr

Radno vrijeme:
Ponedjeljak – Petak: 8:00 – 16:00

Komercijala:
Tel: 021/ 274 850
Fax: 021/ 274 851

Trgovci (komercijala):
Toni Carev
Mobitel: 099/ 272 5083
Email: toni.carev@max-moris.hr

Stipe Bubić
Mob: 099/ 268 1623
Email: stipe.bubic@max-moris.hr

Goran Janeš
Mob: 099 338 1404
goran.janes@max-moris.hr

Radno vrijeme:
Ponedjeljak – Petak: 8:00 – 19:30
Subota: 07:30 – 12:30

Tel: 021/ 453 459
Fax: 021/ 453 460

Voditelj:
Hrvoje Buljubašić
Mobitel: 099/ 555 9067
Email: hrvoje.buljubasic@max-moris.hr

Radno vrijeme:
Ponedjeljak – Petak: 8:00 – 19:30
Subota: 08:00 – 12:30

Tel: 021/ 453 453
Fax: 021/ 453 460
Email: krojne.liste@max-moris.hr

Voditelj:
Goran Madžar
Mobitel: 099/ 270 6138
Email: gmadzar@max-moris.hr

Radno vrijeme:
Ponedjeljak – Petak: 8:00 – 16:00

Tel: 021/ 326 787
Fax: 021/ 326 786
Email: ana@max-moris.hr

Referenti:
Tihana Giljević
Mobitel: 099/ 583 2166
Email: tihana.giljevic@max-moris.hr

Ana Lendić
Email: ana@max-moris.hr

Mia Nazor
Email: mia.nazor@max-moris.hr

 

Radno vrijeme:
Ponedjeljak – Petak: 8:00 – 16:00

Tel: 021/ 326 785
Fax: 021/ 326 786

Referent nabave:
Ivana Kekez
Mob: 099/ 608 1410
Email: ivana.kekez@max-moris.hr

Davor Matijević
Mob: 099/ 266 5613
Email: davor.matijevic@max-moris.hr

Voditelj:
Adela Pejković
Mob: 099/ 802 2651
Email: adela@max-moris.hr

Radno vrijeme:
Ponedjeljak – Petak: 8:00 – 16:00

Tel: 021/ 457 160
Fax: 021/ 326 786

Voditelj:
Đina Radelić
Mob: 099/ 258 5888
Email: gina.radelic@max-moris.hr

Asistent u marketingu:
Silvia Višić
Mob: 099/ 255 4153
Email: silvia.visic@max-moris.hr

Stručni suradnik u marketingu:
Ines Vlaho Ćavar
Mob: 099/ 255 4155
Email: ines.vlahocavar@max-moris.hr

Radno vrijeme sa strankama:
Ponedjeljak – Srijeda: 08:00 – 19:30
Četvrtak – Petak: 08:00 – 15:30

Rad na projektima:
Ponedjeljak – Petak: 08:00 – 15:30

Tel: 021/ 453 452

Maja Limić
Tel: 021/ 326 980
Email: maja.projektni@max-moris.hr

Sanja Vuljan
Tel: 021/ 326 981
Email: sanja.projektni@max-moris.hr

Branka Koludrović
Tel: 021/ 326 983
Email: branka.projektni@max-moris.hr