KONTAKT INFORMACIJE

SJEDIŠTE

Put Sv. Ižidora 10, Split

021/ 453 450

info@max-moris.hr

POSLOVNICA

Sestara Karmelićanki 11, Split

021/ 453 450

info@max-moris.hr

Radno vrijeme:
Ponedjeljak – Petak: 08:00 – 17:00
Subotom i nedjeljom: zatvoreno

Maloprodaja:
Tel: 021/ 453 451
Tel: 021/ 457 158
Email: maloprodaja@max-moris.hr

Voditelj maloprodaje:
Jerko Škrabić
Mobitel: 099/ 397 4655
Email: jerko.skrabic@max-moris.hr

Voditelj smjene:
Mario Vrkić
Mobitel: 099/ 509 4432
Email: maloprodaja@max-moris.hr

Radno vrijeme:
Ponedjeljak – Petak: 08:00 – 16:00

Voditelj:
Zlatko Vojnić Hajduk (Buco)
Mobitel: 099/ 530 4861
Email: zlatko.vojnic@max-moris.hr

Trgovac:
Robert Strunje
Mob: 099/ 229 9771
Email: robert.strunje@max-moris.hr | veleprodaja@max-moris.hr

Irena Nazor
Mob: 099/ 359 0847
Email: irena.nazor@max-moris.hr

Danijela Parlov
Mob: 099/ 801 5681
Email: danijela.parlov@max-moris.hr

Logistika:
Tel: 021/ 274 852
Fax: 021/ 274 851
Mob: 099/ 268 1485
Email: logistika@max-moris.hr

Voditelj:
Ivica Ugrina
Mobitel: 099/ 268 1485
Email: ivica.ugrina@max-moris.hr | logistika@max-moris.hr

Radno vrijeme:
Ponedjeljak – Petak: 08:00 – 16:00

Prodaja:
Tel: 021/ 274 850
Fax: 021/ 274 851

Operativni voditelj prodaje:
Tihomir Buinjac
Mobitel: 099/ 544 2585‬
Email: tihomir.buinjac@max-moris.hr

Prodajni predstavnici:
Toni Carev
Mobitel: 099/ 272 5083
Email: toni.carev@max-moris.hr

Stipe Bubić
Mob: 099/ 268 1623
Email: stipe.bubic@max-moris.hr

Goran Janeš
Mob: 099 338 1404
Email: goran.janes@max-moris.hr

Branko Piteša
Mob: 099/212 1630
Email: branko.pitesa@max-moris.hr

Prodajni predstavnik za program podova:
Ivica Knez
Mob: 099/ 497 2342
Email: ivica.knez@max-moris.hr

Stručni savjetnik za arhitekte:
Maja Vardić
Mob: 099/ 529 4197
Email: maja.vardic@max-moris.hr

Radno vrijeme:
Ponedjeljak – Petak: 08:00 – 17:00
Subota: zatvoreno

Tel: 021/ 453 459
Fax: 021/ 453 460

Voditelj:
Bogdan Gušavac
Mob: 099/215 7750
Email: bogdan@max-moris.hr

Radno vrijeme:
Ponedjeljak – Petak: 08:00 – 17:00
Subota: zatvoreno

Tel: 021/ 453 453
Fax: 021/ 453 460
Email: krojne.liste@max-moris.hr

Voditelj:
Goran Madžar
Mobitel: 099/ 270 6138
Email: gmadzar@max-moris.hr

Koordinator projekata i projektant u tehničkoj pripremi:
Fani Car
Mob: 099/ 528 7395
Email: fani.car@max-moris.hr

Radno vrijeme:
Ponedjeljak – Petak: 08:00 – 16:00
Ostali termini po dogovoru.

Tel: 021/ 453 452

Sanja Vuljan
Tel: 021/ 326 981
Email: sanja.projektni@max-moris.hr

Branka Koludrović
Tel: 021/ 326 983
Email: branka.projektni@max-moris.hr

Radno vrijeme:
Ponedjeljak – Petak: 08:00 – 16:00

Tel: 021/ 457 160
Fax: 021/ 326 786

Voditelj:
Đina Radelić
Mob: 099/ 258 5888
Email: gina.radelic@max-moris.hr

Voditelj digitalnih kanala:
Silvia Višić
Mob: 099/ 255 4153
Email: silvia.visic@max-moris.hr

Grafički dizajner:
Tajana Čeko
Email: tajana.ceko@max-moris.hr

Radno vrijeme:
Ponedjeljak – Petak: 08:00 – 16:00

Tel: 021/ 326 787
Fax: 021/ 326 786

Voditelj:
Ante Pekić
Mobitel: 099/ 583 2166
Email: ante.pekic@max-moris.hr

Stručni suradnici za računovodstvo i financije:

Mia Nazor
Email: mia.nazor@max-moris.hr

Andrea Baškarad
Email: andrea.baskarad@max-moris.hr

Suzana Pavić
Email: suzana.pavic@max-moris.hr

Referenti računovodstva i financija:
Ivana Penović
Email: ivana.penovic@max-moris.hr

 

 

Radno vrijeme:
Ponedjeljak – Petak: 08:00 – 16:00

Voditelj:
Tatjana Parmač
Email: tatjana@max-moris.hr

Stručni suradnik za ljudske resurse:
Dijana Bošnjak
Mobitel: 099/ 525 3917
Email: dijana.bosnjak@max-moris.hr

 

Radno vrijeme:
Ponedjeljak – Petak: 08:00 – 16:00

Tel: 021/ 326 785
Fax: 021/ 326 786

Voditelj:
Adela Pejković
Mob: 099/ 802 2651
Email: adela@max-moris.hr

Stručni suradnici u nabavi:
Ivana Kekez
Mob: 099/ 608 1410
Email: ivana.kekez@max-moris.hr

Davor Matijević
Mob: 099/ 266 5613
Email: davor.matijevic@max-moris.hr

Referenti u nabavi:
Anja Jović
Email: anja.jovic@max-moris.hr

Ivana Đirlić
Email: ivana.dzirlic@max-moris.hr

Mob: 099/ 664 0409