KONTAKT INFORMACIJE

SJEDIŠTE

Put Sv. Ižidora 10, Split

021/ 453 450

info@max-moris.hr

POSLOVNICA

Sestara Karmelićanki 11, Split

021/ 453 450

info@max-moris.hr

Radno vrijeme:
Ponedjeljak – Srijeda: 08:00 – 16:00
Četvrtak: 08:00 – 17:00
Petak: 08:00 – 15:00
Subotom i nedjeljom: zatvoreno

Maloprodaja:
Tel: 021/ 453 451
Email: maloprodaja@max-moris.hr

Voditelj maloprodaje:
Ante Utrobičić
Mobitel: 099/ 229 9773
Email: ante.utrobicic@max-moris.hr

Voditelj smjene:
Tino Cvitanušić
Mobitel: 099/ 397 4655
Email: maloprodaja@max-moris.hr

Radno vrijeme:
Ponedjeljak – Srijeda: 08:00 – 16:00
Četvrtak: 08:00 – 17:00
Petak: 08:00 – 15:00

Voditelj:
Zlatko Vojnić Hajduk (Buco)
Mobitel: 099/ 530 4861
Email: zlatko.vojnic@max-moris.hr

Trgovac:
Robert Strunje
Mob: 099/ 229 9771
Email: robert.strunje@max-moris.hr | veleprodaja@max-moris.hr

Irena Nazor
Mob: 099/ 359 0847
Email: irena.nazor@max-moris.hr

Danijela Parlov
Mob: 099/ 801 5681
Email: danijela.parlov@max-moris.hr

 

PRIJEVOZ

Radno vrijeme:
Ponedjeljak – Petak: 07:00 – 15:00
Tel: 021/ 274 852
Mob: 099/ 268 1485
Email: logistika@max-moris.hr

Radno vrijeme:
Ponedjeljak – Petak: 08:00 – 16:00

Prodaja:
Tel: 021/ 274 850
Fax: 021/ 274 851

Voditelj ključnih kupaca:
Stipe Bubić
Mob: 099/ 268 1623
Email: stipe.bubic@max-moris.hr

Prodajni predstavnici:
Toni Carev
Mobitel: 099/ 272 5083
Email: toni.carev@max-moris.hr

Goran Janeš
Mob: 099 338 1404
Email: goran.janes@max-moris.hr

Branko Piteša
Mob: 099/212 1630
Email: branko.pitesa@max-moris.hr

Branimir Belanović
Mob: 099/509 4433
Email: branimir.belanovic@max-moris.hr

Prodajni predstavnik za program podova:
Ivica Knez
Mob: 099/ 497 2342
Email: ivica.knez@max-moris.hr

Stručni savjetnik za arhitekte:
Maja Vardić
Mob: 099/ 529 4197
Email: maja.vardic@max-moris.hr

Radno vrijeme:
Ponedjeljak – Petak: 08:00 – 17:00
Subota: zatvoreno

IZDAVANJE ROBE
Tel: 021/ 453 459
Email: izdavanjerobe@max-moris.hr

Voditelj:
Bogdan Gušavac
Email: bogdan@max-moris.hr

Ivan Brzica
Email: ivan.brzica@max-moris.hr

Radno vrijeme:
Ponedjeljak – Srijeda: 08:00 – 16:00
Četvrtak: 08:00 – 17:00
Petak: 08:00 – 15:00

Tel: 021/ 453 453
Email: krojne.liste@max-moris.hr
Email: tehnicka.priprema@max-moris.hr

Viši projektant:
Goran Madžar
Mobitel: 099/ 270 6138
Email: gmadzar@max-moris.hr

Radno vrijeme:
Ponedjeljak – Petak: 08:00 – 16:00
Email: marketing@max-moris.hr

Radno vrijeme:
Ponedjeljak – Petak: 07:30 – 15:30

Tel: 021/ 326 787

Stručni suradnici za računovodstvo i financije:

Mia Nazor
Email: mia.nazor@max-moris.hr

Suzana Pavić
Email: suzana.pavic@max-moris.hr

Ivana Penović
Email: ivana.penovic@max-moris.hr

Voditelj računovodstva i financija:
Blaženka Šerić
Email: blazenka.seric@max-moris.hr

Radno vrijeme:
Ponedjeljak – Petak: 07:00 – 15:00

Voditelj:
Tatjana Parmač
Email: tatjana@max-moris.hr

Stručni suradnik za ljudske resurse:
Dijana Bošnjak
Mobitel: 099/ 525 3917
Email: dijana.bosnjak@max-moris.hr

 

Radno vrijeme:
Ponedjeljak – Petak: 08:00 – 16:00

Tel: 021/ 326 785
Email: nabava@max-moris.hr

Tel: 021/453458
Mob: 099/4972340
E-mail: reklamacije@max-moris.hr